Change
by Krávets
Як показати зміни?
Кожен день ми прокидаємось, або кращою версією себе, або тією самою людиною що й вчора, позавчора, тиждень назад або навіть рік. В такому випадку, єдине що змінюється у нас — це наш вік. Існує просте правило ледь не на всі випадки життя і звучить воно так: "Хочеш, щоб завтра світ став краще? — потрібно щось змінити в середовищі. Хочеш стати багатим? — Потрібно щось змінити у своєму житті. Хочеш знайти гармонію в собі? — Живи інакше! Змінюйся кожен день!"
Зміни — це рух
Крок за кроком, стаючи краще, відточуючи свої навички, бачення, розуміння.

Кожен день ми стаємо краще саме завдяки змінам, які сприяють нашому майбутньому, нашому кращому майбутньому.
Естетика руху
Рух можна порівняти з рукописною лінією. Як каліграфи працюють над віддточеням своїх навичок, крок за кроком змінюють рівень своєї роботи, так і ми постійно працюємо над нашими змінами, щоб стати краще кожен день.


Каліграфічний напис передає саме ту суть — стану руху, стан змін. Навіть пишучи одну й ту саму лінію по 10 000 разів, все одно кожна лінія — унікальна. Шлях до змін робить кожен твій день унікальним.
Зміни вже тут!
це головний меседж бренду, що треба не просто написати на візитівці, постері, або у соц. мережах — його треба продемонструвати, передати відчуття динаміки вже при першому дотику з продуктом.

Будь який носій бренду має передати:
рух — це зміни та зміни вже тут!

Що далі?
Оскільки це інтелектуальний продукт з авторською методикою Олексія Кравца та з сучасною digital-тенденцією, вирішено концентруватися в першу чергу на соціальних мережах та медіа в онлайн.

Також офлайн у форматі особистих зустрічей, або на виступах тематичних конференції.
Результати проекту
Що було створено? — Оформлення нової компанії?


Ні. Відтепер Change by Kravets — це вже на старті потужний бренд, який буде тільки набирати оберти та стрімко розвиватися. Завдяки спільній праці, високі цінності та ідеологія проекту передаються візуально правильно та з чітким посилом.


Змінюйся зараз!
Алексей Кравец
Співзасновник Море Пива, Засновник Change by Kravets
Стояла задача, создать логотип и брендинг. Ребята откликнулись. Задача выполнена на высоком уровне. Вы с правильным подходом к действиям, сделали свою работу качественно. Считаю, что такие люди точно добьються успеха.
Учасники проекту
Креативний директор — Віталій Вальков, Олексій Тарасюк
Дизайнери — Віталій Вальков, Олексій Тарасюк

Генеральний директор — Олексій Кравець
Помічник — Кирил Фатеєв